Planowa obsada linii - dyskusja

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
mig
Moderator
Posty: 3622
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Re: Planowa obsada linii - dyskusja

Post autor: mig »

Tak to jest jest gdy każdy wagon ma inną szerokość. A Dachowa to możliwe, że nie jest jeszcze odebrana lecz tylko dopuszczona do ruchu.
px33
Weteran
Posty: 5451
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Re: Planowa obsada linii - dyskusja

Post autor: px33 »

Ale któryś egzemplarz jest najszerszy? 5 lat to chyba dość czasu żeby zapisać sobie jego numer (zakładam że szerokość konkretnych egzemplarzy nie zmienia się z czasem) i wysyłać go na wszystkie pomiary. Wyobrażam sobie też taki patent, żeby zmierzyć najbardziej wystający element tego konkretnego tramwaju i przed każdym pomiarem wykonywanym innym wagonem zmierzyć go w tym samym miejscu i brać poprawkę na dodatkowe centymetry.

Ostatecznie, przecież nie wszystkie Swingi muszą jeździć na 15. Może warto żeby zajezdnia zewidencjonowała sobie szerokość każdego tramwaju i dyspozytor posiadał listę tramwajów, które mogą wyjechać na daną linię - dzisiaj potrzeba było raptem czterech, nie trzydziestu.
NamonPL
Stały bywalec
Posty: 266
Rejestracja: pt 22:50, 05 lip 2019

Re: Planowa obsada linii - dyskusja

Post autor: NamonPL »

Zła szerokość peronu na Dachowej obecnie to już jest dawno obalony mit. Jego szerokość została dawno poprawiona, zanim ten stał się przystankiem podwójnym. Obecnie problemem są tylko perony na Padarewskiego. Przy Dachowej jest nawet nawet zapas pod względem szerokości dla Swingów.
ODPOWIEDZ