Komunikacja miejska w Łodzi (lata 1898-2013) - album

Rozmowy na temat innych miejsc w sieci, poświęconych komunikacji i nie tylko.
LicytacjaKsiazki
Niemowa
Posty: 2
Rejestracja: śr 20:08, 12 sty 2022

Komunikacja miejska w Łodzi (lata 1898-2013) - album

Post autor: LicytacjaKsiazki »

Drodzy forumowicze,

Chcąc pomóc zebrać osobom z bliskiego otoczenia niebotyczną kwotę na operację serca ich 3 letniej córeczki Michalinki (https://www.siepomaga.pl/Michalinkowe-Serduszko ), zdecydowałem się wystawić na aukcję książkę/album przedstawiający historię komunikacji miejskiej w Łodzi (lata 1898-2013).

Album wydany w limitowanej ilości, niedostępny już w normalnym obrocie. Książka posiada 180 stron, na których umieszczono znaczną ilość historycznych zdjęć oraz ilustracji pocztówek wraz z opisami.

Z racji tego, że książka może budzić zainteresowanie jedynie wąskiego grona osób, postanowiłem założyć konto na forum i napisać dany post.

Aukcje odbywają się na facebookowej grupie (https://www.facebook.com/groups/michalinkoweserduszko/ ) jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany pozyskaniem tego wyjątkowego albumu, proszę o komentarz - wystawię ogłoszenie na grupie facebookowej, gdzie licytacja będzie trwała 3 dni.
Dochód w 100% idzie na cele charytatywne. Zwycięzca całą kwotę będzie przelewał od razu na konto fundacji (będę jedynie prosił o dowód wpłaty).

Możliwa będzie wysyłka książki paczkomatem bądź odbiór osobisty w Poznaniu.

Jeśli ktoś chciałby dodatkowo wspomóc zbiórkę - polecam przejrzeć grupę - może ktoś znajdzie na niej coś dla siebie, bądź po postu wykaże się dobrodusznością i wesprze zbiórkę symboliczną złotówką (dokładny opis zbiórki znajduje się na stronie fundacji siepomaga https://www.siepomaga.pl/Michalinkowe-Serduszko ).

#DobroPowraca

Autentyczne zdjęcia albumu znajdują się na poniższej stronie: https://imgur.com/a/McWOWMf

Obrazek
LicytacjaKsiazki
Niemowa
Posty: 2
Rejestracja: śr 20:08, 12 sty 2022

Re: Komunikacja miejska w Łodzi (lata 1898-2013) - album

Post autor: LicytacjaKsiazki »

Dostałem informację, że są zainteresowane osoby więc album zostaje wystawiony na aukcję.

Zapraszam wszystkich do licytowania i wsparcia szczytnego celu. Niech się dzieje dobro! Aukcja trwa tylko 3 dni (do 16.01.2022 do godziny 20:00)

LINK- Komunikacja miejska w Łodzi (lata 1898-2013) - AUKCJA
ODPOWIEDZ